Innovation Timeline

1991

Zakladatelé začínají podnikat v IT se specializací na prodej osobních počítačů, příslušenství a poskytování doprovodných služeb.

2003

Vzniká nová značka OG, která sdruží dříve samostatně podnikající společnosti. OG se zaměřuje se na vývoj, implementaci, správu a outsourcing řešení založených na nejnovějších technologiích. Stáváme se obchodním a servisním partnerem společnosti IBM.

2004

Jsme vyhodnoceni jako IBM partner roku 2004.

2005

Společnost Lenovo kupuje divizi IBM PCD. Jsme u toho a stáváme se obchodním partnerem Lenovo a současně i autorizovaným servisním partnerem pro osobní počítače, notebooky a další produkty.

2007

V roce 2007 jsme založili společnost OCC s.r.o., která se primárně zabývá poskytováním služeb pro výrobce hardware a IT službami pro státní správu a korporace.

2010

OCC je oficiálně největším poskytovatelem servisních služeb pro zařízení Lenovo s podílem na českém trhu s více než 50%. Exklusivní smlouva obsahuje záruční i nezáruční servisní služby pro produkty Think, Idea, Lenovo SMB a výhradní dodávky náhradních dílů na trh v ČR a SK.

2014

OCC uzavírá outsourcingivou smlouvu s Ministerstvem zahraničí Spojených států Mexických o zajištění kompletního outsourcingu IT a Telco pro velvyslanectví Mexika napříč Evropou. Smlouva zahrnuje servery, PC, notebooky, software, datová a VoIP řešení a služby podpory vč. vysoké SLA.

2015

OCC se stává hlavním partnerem FC Viktoria Plzeň, pravidelného účastníka Ligy mistrů a vítěze české fotbalové ligy. OCC mimo jiné outsourcuje serverová řešení, PC, noteooky, automatizace, distribuci videosignálu vč. služeb technické podpory.

2017

OCC obchoduje na evropském trhu náhradní díly pro Lenovo prostřednictvím nového portálu www.laptop-spare-parts.com.

2018

OCC poskytuje servisní služby pro Lenovo ve Slovenské Republice. Zajištujeme stejný rozsah služeb a SLA jako v ČR.